Rejestracja
Forum AWF w Krakowie - Forum Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum AWF w Krakowie - Forum Strona Główna » Ogłoszenia komercyjne i spoza AWF

Autor Wiadomość
Octagon-sport
nEw_uSeR

Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1 Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Sob 17:16, 05 Lis 2011 Back to top

OCTAGON SPORT – partner amerykańskiej marki lifestyl’owej przebojem wdzierający się na europejskie rynki w tym i Polski wdraża nowoczesne rozwiązania na lokalnym rynku polegające na doradztwie osobistym – ‘personal trainer’. Dynamika, siła, optymizm i motywacja do działania leżąca w osobach współpracujących z marką OCTAGON SPORT sprawia, że jej rozpoznawalnośc rośnie w niespotykanym dotąd tempie.

Życie według reguł i utartych schematów przynosi nudę, dlatego jeśli szukasz sposobu na zarobek i rozwój własnej kariery na wysokich obrotach obfitującej w spotkania z ciekawymi ludźmi i uczestnictwo w wielkich eventach, nie czekaj i zgłoś swój akces w OCTAGON SPORT – ‘personal trainer’.

Od kandydatów oczekujemy:
-zamiłowania do aktywnego i sportowego trybu życia ‘ociekającego’ adrenaliną i emocjami

-zaangażowania w kreowanie wizerunku marki na polskim rynku

-znajomości lokalnego rynku fitness i branży zdrowotno – sportowej.

-chęci kształcenia się w zakresie konsultingu zdrowia personalnego

-łatwości nawiązywania kontaktów z drugim człowiekiem

-silnego ukierunkowania na sukces

Dodatkowe atuty:
-wykształcenie medyczne, sportowe bądź pokrewne

-czynne uprawianie sportu

-komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź hiszpańskiego

-biegła obsługa komputera i narzędzi interaktywnych

Oferujemy:
-sprawdzony system sprzedaży bezpośredniej ‘know-how’

-szkolenie z zakresu personalnego treningu i doradztwa żywieniowo-suplementacyjnego

-szkolenie z zakresu kreowania wizerunku drugiej osoby i osobistej stylizacji

-dostęp do platformy e-learningowej z materiałami z zakresu urody, wizażu i stylizacji

-Dostęp w promocyjnych cenach do suplementów diety marki OSN niedostępnych jak do tej pory nigdzie w Europie

-możliwość rozwoju osobistego i kierowania swoim życiem zawodowym według własnego planu

-możliwość łączenia życiowych pasji z dochodową pracą zawodową

-rozbudowany pakiet startowy w ramach umowy

-niezbędne narzędzia pracy dla najlepszych i najbardziej zaangażowanych

Obowiązki i zadania:
-nawiązywanie relacji z klientami indywidualnymi

-sprzedaż bezpośrednia produktów OCTAGON SPORT

-układanie, kontrola, uczestnictwo i nadzorowanie planów treningowych

-wspieranie uczestników podczas treningu

-zarażanie optymizmem i energią w związku z udziałem w projekcie

-prezentacja i pokaz suplementów diety sygnowanych marką OCTAGON SPORT

Aplikację CV i zgłaszanie chęci udziału w projekcie OCTAGON SPORT – ‘personal trainer’ prosimy kierować na adres [link widoczny dla zalogowanych]. W odpowiedzi uzyskasz pakiet informacyjny na temat przedsięwzięcia.

Czekamy właśnie na Ciebie! Nie oszukuj się – wszyscy którzy obiecują Ci sukces bez wysiłku wprowadzają Cię w błąd. Z nami będziesz pracować, ale przyniesie to Ci korzyści i sukces w krótkim czasie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu